Marta Jandová a Dara Rolins: Zradily Novu, přeplatila je Prima! (bulvár)

29. října 2010 v 17:45 | Shannenka(Jana) |  Marta J. - news
mam pro vás užasný článek, kterej jsem jen tak nahodou našla :))
na co se budete dívat - já určo na x-factor, po tom co jsem se toto dozvěděla.. :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nedělní Aha! už ví, čím televize Prima zaútočí na Novu po skončení reality show Česko Slovensko má talent a Talentmania! Prima chce konkurenci porazit jejími vlastními zbraněmi - na svou stranu totiž přetáhla Daru Rolins (37) a Martu Jandovou (36), dnes už bývalé porotkyně »novácké« SuperStar! Obě dámy se nechaly zlákat hvězdným honorářem do poroty hudební soutěže X Factor! Ten původně také měl být na Nově...

První ročník X Factoru vysílala Nova loni a vyhrál jej kamioňák Jiří Zonyga. Pokračování X Factoru od držitele licence získala Prima a hodlá jej nasadit na jaro příštího roku - ve stejný moment, kdy se na Nově začne hledat nová Česko Slovenská SuperStar. Televize spolu soutěžily nejen o značku, ale i o porotu. A vyhrála Prima!

Do její poroty podle informací deníku Aha! usednou dvě ženy, které své kariéry doposud spojovaly zejména s konkurencí - Dara Rolins a Marta Jandová!

více pod perexem :P


"Dara i Marta dostaly podobné nabídky od obou připravovaných soutěží, nakonec se rozhodly pro Primu. Smlouva se má podepsat příští týden a oběma zajišťuje hvězdný honorář. Hovoří se v řádu milionů korun," prozradil deníku Aha! zdroj z televize, která X Factor připravuje.

"Dostala jsem nabídku od obou soutěží, už jsem se rozhodla, jen dokud to nebude černé na bílém, nemůžu to říci, to přináší smůlu," říká k tomu Jandová. "S Darčou jsme se včera dohodly, že v porotě budeme sedět vedle sebe. Kde, to je zatím tajné," dodává muzikantka, která si porotcování zkusila i v německých hudebních soutěžích.

O Rolins prý měly obě televize zájem i proto, že v době jarního konání soutěží a přímých přenosů bude vrcholit i soud za usmrcení z nedbalosti při nehodě, z něhož je zpěvačka obviněna, a bude na ni upřena pozornost veškerých médií. Jak X Factor, tak SuperStar budou vznikat v koprodukci se slovenskými televizemi, Prima se opět spojí s Joj a Nova s Markízou.

zdroj pro mě:

zdroj pro tebe:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí se ti tu?

ano
ne

Komentáře

1 ♥ Matulinka ♥ ♥ Matulinka ♥ | Web | 1. listopadu 2010 v 20:07 | Reagovat

Když jsem tuhle novinku četla, tak jsem byla nadšená..jenom doufam, že je to pravda :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama