Tereza Kerndlová chce pózovat pro Playboy (bulvár)

31. července 2010 v 20:33 | Shannenka(Jana) |  Tereza K. - info (old...)
Tereza Kerndlová ráda pózuje pro fotografy. "Zajímají mě i nabídky na lehce erotické fotky, jako třeba dělá Playboy. Mám ale jednu podmínku, že nesmí být vidět příliš mnoho," prozradila dvacetiletá zpěvačka.

tereza kerdlová
více pod perexem


"Není mi proti srsti pózovat pro odvážnější fotky, ale musejí být umělecké, porno bych zásadně odmítla," prohlásila Tereza rezolutně.
Zároveň dodala, že v současné době ale zcela jiné starosti. Dcera zpěváka Ládi Kerndla a bývalá členka tria Black Milk totiž končí střední školu, a tak se intenzivně připravuje na zkoušku dospělosti.
Bude ji skládat už v květnu a nechce nic ponechat náhodě, protože trému z maturity má větší než před koncertem. Vzhledem k tomu, že studuje podle individuálního plánu, a tím pádem musí některou látku dohánět sama, dává jí škola pořádně zabrat.
"Maturita je pro mě strašně důležitá, takže se teď hlavně učím. Chystám sice také nové cédéčko, občas i vystupuji, ale nyní má absolutní přednost škola. Zpívání mi neuteče," říká.
Druhá deska by zpěvačce měla vyjít na podzim. Tereza už na ní pracuje, prozradit byla ale ochotna jen to, že stejně jako na obalu té první budou i další její sexy umělecké fotografie.

zdroj pro mě:idnes.cz

zdroj pro tebe
- dalo mi dost práce dát to do této podoby!

PS:prominte za to, že je to tak starý - asi 3 roky :-(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí se ti tu?

ano
ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama