Marta Jandová: Přemýšlím o dvou dětech a domácnosti(z bulváru)

29. července 2010 v 19:04 | Shannenka(Jana) |  Marta J. - news
marta jandová


I když chtěla kvůli lásce zakotvit v Čechách, její německá kapela je pro ni srdeční záležitostí, která ji přiměla vzít angažmá u sousedů.
Zpěvačka Marta Jandová (36) je bezprostřední člověk, který nemá problém si otevřeně popovídat o svých nedostatcích, mužích, práci i touze po velké rodině…
rozhovor pod perexem :)


Marto, když jsem s vámi mluvila naposledy, říkala jste, že vás už šíleně nebaví neustále pendlovat mezi Německem a naší republikou. A přitom jste vzala nabídku z Německa zasednout v porotě pěvecké soutěže, obdobě naší SuperStar. Co vás k tomu nakonec přimělo?
Tu samou nabídku jsem sice dostala i v minulém roce, ale nedokázali jsme se dohodnout na podmínkách. Nelíbil se mi totiž ten formát. Tehdy se hledal kluk a holka - duo.

Letos je to o dívčí kapele a v tom už se vidím jinak. Přece jenom jsem už ve věku, kdy přemýšlím o dvou dětech a o domácnosti, takže jsem taková ta matka, která ještě děti nemá a může se postarat alespoň o ty ostatní. Dát jim rady, jichž jsem nasbírala za svou sedmnáctiletou hudební kariéru opravdu hodně. Upřímně nebudu říkat, že jen kvůli zkušenostem a úžasným lidem.

Vzala jsem to z důvodu, že je to pro mě obrovská šance, jak připomenout, že mám úžasnou kapelu a vlastní hudební pořad na ZDF. Pamatuju si to ze SuperStar. Když se řeklo Marta Jandová, lidem nestačilo, že jsem dcera Jandy, ale chtěli vědět, kdo jsem a proč tam jsem.

Najednou zjistili, že mám šestnáct let kapelu a že jsme třeba i docela dobrý. Je to velká možnost, jak kapelu zviditelnit u dnešní generace, která jinou muziku než popík nezná. Když jsem si spočítala všechno dohromady, tak o penězích to opravdu nebylo.

V bulváru se psalo, že máte strach, aby vám partner neutekl, když budete přes půl roku pryč. Co je na tom pravdy?
Není to vůbec pravda. Asi potřebovali udělat článek, a tak si to jednoduše vymysleli. Vůbec nebudu půl roku pryč. Za celou tu dobu, co pořad poběží, budu mít dohromady 36 točících dní, což logicky znamená, že opravdu nemusím svůj veškerý čas trávit v Německu (smích) a přítele si užiju až nad míru.

Všeobecně jste velmi pracovně zaneprázdněná, a přitom byste chtěla zakládat rodinu. Kdy tedy hodláte zvolnit?
Od příštího roku. Letos ještě pojedu na plné obrátky a až příští rok si nechám více času budovat to zázemí.

Pokud si uděláte menší prázdniny, jak je budete trávit?
Chtěla bych se trochu více seznámit s Čechami. Mám obrovskou knihu 'Hrady, zámky' a ráda bych je chtěla všechny poznat. 

Právě jste se stala kmotrou nové estetické kliniky. Proč právě vy?

Je to velmi vtipné. Když se mi ozvali, sama jsem nevěděla, co by po mě mohli chtít. Nemám na sobě nic umělého a jediné, s čím sem chodím, jsou vlasy. Kývla jsem, protože se mi líbí ta péče o ženu.

Já sama jsem se poprvé ve svých šestatřiceti letech začala o sebe trochu více starat (smích). Napomohla tomu tak trochu SuperStar, ale také fakt, že žena v mém věku už pomalu začíná stárnout.

Bojíte se fyzických projevů stárnutí? Ženy to občas těžko nesou...

Přísahám, že nemám problém se svými vráskami. Myslím, že na svůj věk jich mám hodně málo. (smích)

Myslíte, že až se do budoucna začnou víc prohlubovat, že přece jen nepoběžíte se jich zbavit?
Nelíbí se mi ženy, které jsou v pokročilejším věku a jsou vyhlazené jako panenky. Všechny pak vypadají stejně jako staré panenky. Já mám takový vzor. Je to zhruba deset nebo patnáct let zpátky, kdy jsem pod Nuselským mostem spatřila pani, která byla úplně šedivá.

Myslím, že jí nebylo ani šedesát, ale byla zcela prošedivělá. Měla krásné mikádo, nádherné vrásky a myslím, že měla pouze make-up a řasenku. A já si v tu chvíli řekla, že v jejím věku chci vypadat stejně jako ona. Všechno by se mělo nosit s noblesou a šarmem.

Jakou zkrášlovací proceduru byste si chtěla vyzkoušet a do čeho nikdy nepůjdete?
Mám strach z botoxu a všech podobných zákroků, kde je zapotřebí jehla nebo skalpel. Co mě ale hodně zajímá, jsou přístroje na zaměřené na zeštíhlování a redukce celulitidy.

Tím, že hodně sedím, a i přesto, že mám spoustu koncertů, tak se mnohokrát necítím fit. Trpí tím hlavně kůže. Nejvíc je ale pro mě důležitá péče o vlasy. Přesto bych si nedala naplést umělé. Nelíbí se mi spoje na dotek.

Jak vás vnímají vaši partneři? Raději načančanou, nebo bez jakýchkoliv
zlepšováků?

Moc mužů jsem ve svém životě neměla, jelikož jsem doposud prožila jen pár dlouhodobých vztahů. Bez výjimky každý z nich mi řekl, že se
jim víc líbím nenamalovaná. A i když mě přes mé přesvědčení ujišťovali, že mám krásné bříško nebo že nemám žádnou celulitidu, stejně mám občas tendence to řešit a pokoušet se to zdokonalovat.

A co váš současný přítel Viktor Mráz? Jak on vás nejraději vidí?

(smích) Neustále mi tvrdí, že se mu také nejvíce líbím nenalíčená. Jak mám ale tendence si jet svojí, a na naši nedávnou dovolenou jsem si pořídila drahou voděodolnou řasenku, abych mu tam nedělala ostudu. Nakonec jsem ji použila asi dvakrát a raději jsem dala na přítele. (smích)
zdroj pro mě:
super.cz

kopči s mim zdrojem - článke mi i tak zabral alepson pet minut s upravou :)
kopči:

PS:psáno v Červenci 2010 :)

zdroj oddělovače:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí se ti tu?

ano
ne

Komentáře

1 Terry Terry | Web | 30. července 2010 v 9:30 | Reagovat

tý jo jsem ani necěděla že má německou kapelu. Jinak Díky.

Dneska jsem nakonec k tý babice nejeli. Takže asi upořádám bleskovku :-D

2 MRs.ChiQita - Aff,které tě má moc rádo ♥♥♥ MRs.ChiQita - Aff,které tě má moc rádo ♥♥♥ | Web | 30. července 2010 v 18:03 | Reagovat

Zajímavé :) jak vidím tak Jandovou máš ráda,že? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama